Chyby ve filmu Stmívání

27. prosince 2009 v 16:27 | kAtTY-nQaA♥ |  Twilight-film
Když Bella vystoupý z auta po tom, co ji Edward přivezl z Port Angeles, nechá batoh v jeho autě a odejde domů s Charliem. Když je doma, čte knihu, kterou koupila v knihkupectví a dala ji do batohu, který nechala v Edwardovém autě.V úplně poslední scéně, kdy Edward políbí Bellu na krk, můžeme vidět, že Bella je bělejší než Edward, přitom Edward by měl být neskutečně bílý.
○ Když Edward s Bellou leží na louce, v jednom záběru vidíme ohnutý Edwardův krk. Na jeho krční žíle je viditelný srdeční tep.

○ Když je Bella ke konci filmu v nemocnici, má zelené oči (její přirozená barva), ale během celého filmu má oči hnědé.
○ Během baseballové scény, kdy se Carlisle chystá odpálit míček, vidíme v pozadí Esme, Rosalie a Jaspera, ale Bellu, která má být rozhodčí tam není. Když Alice nadhodí míček a Carlisle jde odbít, Bella tam stále není, ale když začne utíkat a podíváte se dozadu, Bella je vzprava za Esme.

○ Potom, co odejdou z Edwardova domu přes okno se Edward Belly pá "Věříš mi ?", Beliiny nohavice a boty jsou zablácené.Když byli v jeho pokoji, neměla je zablácené.
○ Když je bllízký záběr na Belliinu tvář, když leží v nemocnici, dýchací hadičky má tovno při očích, ale když je záběr z větší dálky, má hadičky na líčkách.

○ Když Bella s Edwardem mluví v lese, Bella odhodí svůj batoh za strom.Batoh se v dalším záběru objeví před stromem a potom zmizne.Když je batoj jasně červený, nedá se přehlédnout.

○ Když Bella s Charliem sedí v restauraci na začátku filmu, věci | flašky na stole mění svoji pozici v jednotlivých záběrech a Belliina sklenička s vodou zmizne v záběru, kdy Waylon odchází od stolu.

○ Když Bella vejde do třídy na biologii (podruhé) a kráči k Edwardové lavici, velká kniha na kraji lavici u místa Belly mění záběrama svoji pozici z horizontální na vertikální.
○ Když Bella sedí v dodávce v La Push a Jacob se sými přátely ji příjdou pozdravit, Jacob si vezme od Belly pendrek. V některých záběrech drží pendrek, v dalších ho vůbec nemá. Taky si můžeme všimnout, že chlapec vedle Sama si v jednom záběru uhryzne pendrek a dalším záběru vůbec nemá pendrek v ruce.

○ Když Bella sedí s Edwardem u jezera a ptá se ho na jeho rodinu a na jejich schopnosti, má vlněné rukavice jednou na rukách a pak je nemá.
○ Když Bella s Edwardem přijou na baseballové hřiště, zaparkují džíp a potom přejdou okolo vysokého vodopádu. Během baseballu však nikdy nevidíme vodopád a když odcházejí z hřiště a jdou k autu, džíp je zaparkovaný prakticky na hřišti, jen pár kroků odtamtud, kde stojí.
○ Když pan Molina naleje pohár kompostového čaje na školním výletě, množství tekutiny v poháru se během záběrů změnšuje.
○ Když se Mike otočí potom, co do něho Bella hodila míč, je jasně vidět, že jde o jiného herce, který má černé vlasy. Potom následuje záběr na Bellu a když se zase změní záběr, vidíme skutečného herce, který hraje Mikea - s blond vlasy.
○ Potom, co si Bella uvědomí, že Edward je upír a rozpovídají se, Edward dřepí na stromě a naklání se k Belle, která stojí na zemi. Při různých úhlech kamery se vzdálenost mezi nimi drasticky mění.
○ Když Victoria vede policii a psy směrem na východ, nechá v hlíně stopu bosé nohy, přičemž její stopa směřuje dopředu. Když Charlie zkoumá stopu, směřuje na bok.

○ Když Edward představuje Bellu svojí rodině, na vrchní části čela Esme ( blízko jejich vlasů ) není žádný make-up, ale na spodn části je. Je vidět rozdíll mezi bledým upírským makeupem a její přirozenou barvou pokožky.

○ Když Edward v jídelně odrazí jablko a podá ho Belle, je vidět, že se potí ( v podpaží ), přitom jeho kůže by měla být ledová.

○ Když Bella odjíždí od otce v dodávce, aby utekla před Jamesem, Edward se objeví na boku její dodávky. Dodávka je v pohybu, Edwardovy vlasy se ale vůbec nehýbou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaaauto aaaauto | 8. ledna 2010 v 17:22 | Reagovat

:-D

2 Aneta Cullen Aneta Cullen | 8. ledna 2010 v 17:23 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  :-D ae jinak je to dokonalej film

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama